کاتینگ پرده

کاتینگ پرده

کاتینگ پرده

همکــــار گــرامــی ســلام

ما در مجموعه ی زیبا دکور سالهاست در زمینه عرضه پارچه های پرده ای به صورت عمده و کاتینگ فعالیت می کنیم. در سال های اخیر با توجه به استقبال شما بزرگواران از کاتینگ ، استندهای کاتینگ پرده و بوک های پرده ای ما در سرتاسر ایران عزیزمان در گالری ها و فروشگاه ها پخش شده اند و خوشبختانه  توانسته ایم رضایت فروشنده ها را کسب کنیم.

به صورتی که برخی از گالری های پرده ، اجناس کمتری از طاقه پرده را موجود کرده اند و بیشتر تمایل به استفاده از کاتینگ در سیستم فروش خود دارند. شما با داشتن یک ست کاتینگ گویی صدها طاقه انواع پرده ، شامل  پرده پذیرایی ، پرده اتاق خواب ، پرده اتاق کودک ، پرده آشپزخانه و … را در فروشگاه خود موجود کرده اید ، با این تفاوت که شما به جز سفارشات خود از کاتینگ بار مالی دیگری به دوش ندارید.

کاتینگ پرده

ضمن اینکه طبق تحقیقاتمان مصرف کننده نهایی پـرده هــا در منـازل ، شرکت ها و هتل ها از کیفیت ، نقشــه و طرح پارچه های کاتینــگ پرده ای ما رضایت داشته اند و فروشگاه ها نظرات این عزیزان را به ما انتقــال داده اند.

کاملا آگاهیم که یکی از اصلی ترین ضعف های شرکت های کاتینگ ، تاخیر در تحویل سفارش کاتینگ و یا عدم موجودی تعداد زیادی از کالیته های کاتینگ می باشد. اما در زیبا دکور کاتینگ هایی که به شما عرضه می شوند پشتیبانی کامل دارند و شما می توانید با اطمینان کاتینگ های ما را به مشتری های خود پیشنهاد بدهید.

میدانیم که سرعت تحویل سفارش کاتینگ برای شما بسیار مهم است . با توجه به اینکه انبار کاتینگ ما موجود در استان تهران است و بسته به ساعت سفارش شما ، سفارشات کاتینگ شما همان روز سفارش یا فردای سفارش به شما تحویل داده خواهد شد.

با توجه به این که صنعت نساجی پرده ، هر سال مدل های پرده تغییر می کنند و برای پرده پذیرایی ، پرده اتاق خواب ، پرده اتاق کودک ، پرده آشپزخانه و … مدل ها و طرح های جدید به بازار عرضه می شوند اگر شما کاتینگ به روز نداشته باشید از گردونه رقابت به تدریج حذف می شوید و رقبای دیگر با تهیه طرح های جدید به صورت طاقه یا کاتینگ پرده از شما پیشی میگیرند. ما در زیبا دکور هر سال تعداد مناسبی طرح و مدل جدید به کالیته های کاتینگ اضافه می کنیم تا همکارانی که چندین سال افتخار همکاری در کاتینگ را با آن ها داشته ایم ، همواره طرح های کاملا جدید و به روز را در گالری خود در اختیار داشته باشند.

همین طور تلاش کرده ایم تا حتی با خرید یک ست کاتینگ ، تمام نیازهای شما در یک گالری تامین شود. فروش کاتینگ ما در سراسر ایران شاهدی بر این مدعاست. چرا که با توجه به مختلف بودن سلائق در نقاط مختلف کشور ، باز هم کاتینگ های ما در زیبا دکور توانسته اند فروش بسیار مطلوبی در تمام ایران داشته باشند.

در مجموع باور داریم که وظیفه کاتینــگ فقط فروش کالیتــه نیست ، بلکه پشتیبانی و به روز بودن مدل های کاتینــگ از مهمترین وظائف یک شرکت کاتینــگ پرده می باشد.

پشتیانی از طرح ها و موجود بودن آن ها ، به روز کردن کالیته های کاتینگ و اضافه کردن نقشه های جدید به کاتینگ ها ، از وظایفی است که ما به عهده گرفته ایم تا شما با خیال راحت فقط به فروش بیشتر فکر کنید.

بسیار باعث افتخارمان خواهد بود که میزبان شما در SHOW ROOM  کاتینگ زیبا دکور باشیم تا جدیدترین و با کیفیت ترین کاتینگ ها را به شما معرفی کنیم

سالهــاست در کنــار شمائیـم

۰۹۱۲۲۱۰۵۵۵۸

 

کاتینگ پرده

کاتینگ پرده

2018-9-3 0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

صفحه اصلی کاتینگ پرده