چگونه پرده اتاق کودک انتخاب کنیم؟

دسته بندی محصول :
پرده اتاق کودک

انتخاب پرده و لوازم اتاق کودک همیشه خیلی جذابه و آدم رو شاد و سرحال میکنه.

همیشه اولین چیزی که در نظر گرفته میشه اینه که ، کودکی که برای اتاقش پرده میخواهیم دختره یا پسر.

نکته دوم اینه که اونقدر بچه نازمون کوچیک هست که هیچی نگه و بستنیش رو نوش جان کنه و بذاره ما خودمون مدل و طرح پرده رو انتخاب کنیم ، یا این که بزرگ شده و اگر دختر باشه کلی نظر داره و برای پرده اتاقش تصاویر سیندرلا و فروزن و اینجور چیزها رو میخواد و اگر پسر باشه بن تن و دزدان دریایی کاراییب و … خلاصه انتخاب به ظاهر ساده ی پرده اتاق کودک به همین راحتی کلی پیچیده میشه.

پرده اتاق کودک

رنگ های پرده اتاق کودک

اما جدای از این بحث ها ، همه و همه ، یعنی پدر و مادر و دختر و پسر توی یک نکته اشتراک نظر دارن و اون اینه که  رنگ و مدل پرده اتاق کودک باید شادِ شاد باشه.

برای دخترها رنگ های صورتی ، یاسی ، قرمز و پرده های گلدار … و برای پسرها آبی ، سبز روشن ، سرمه ای و … بیشتر استفاده میشن.

هماهنگی پرده اتاق کودک با اثاثیه اتاق

اتاق کودک خیلی زیباتر میشه اگر به عنوان مثال پرده اتاق نقشه “کیتیkitty ” داره ، یک عروسک یا تابلو از “کیتیkitty ” هم توی چیدمان اتاق باشه ، یا اگر برای اتاق پسر گلتون پرده ای با طرح دریانوردی یا ملوان ها نصب کردید یک آویز لنگر یا سکان کشتی هم توی اتاق داشته باشید. یا مثلا رو تختی اتاق بچه می تونه با پرده اتاق یک شکل باشه. در واقع این کار باعث میشه طراحی اتاق کودک شما خیلی حرفه ای و شیک به نظر بیاد.

پرده اتاق کودک

البته این رو هم در نظر داشته باشید اگر از عکس های کارتونی برای پرده اتاق خواب کودکتون استفاده نکنید ، کودک شما سال های بیشتری می تونه این پرده رو توی اتاقش داشته باشه و دوستش داشته باشه. چون همونطور که میدونیم سلیقه بچه ها بعد از یک دو سال حتما تغییر میکنه ، مگر اینکه توی سنین نوجوانی باشن ، چون اون موقع سلیقه شون می تونه ماندگاری بیشتری داشته باشه.

برای دیدن تصاویر پرده های اتاق کودک زیبادکور اینجا کلیک کنید.

۱۳۹۷-۵-۲۸ 0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5

لطفا دیدگاه خود را در رابطه با این مطلب ارسال کنید.

جدیدترین ها

پرده پذیرایی

چطور بهترین پرده پذیرایی را انتخاب کنیم؟

همیشه این نگرانی وجود داره که آیا بهترین ، شیک ...

پرده اتاق کودک

چگونه پرده اتاق کودک انتخاب کنیم؟

انتخاب پرده و لوازم اتاق کودک همیشه خیلی جذابه ...

پرده قدیمی

تاریخچه پرده

از شواهد کاوش در Olynthusالینتوس یونان،  Pompei...

مدرن ترین نمونه ها